GTA - Constanta
Pentru a avea acces complet pe forum, va invitam sa va conectati sau sa creati un user. Este foarte usor. Puteti folosi si contul de facebook.
GTA - Constanta
Pentru a avea acces complet pe forum, va invitam sa va conectati sau sa creati un user. Este foarte usor. Puteti folosi si contul de facebook.
GTA - Constanta
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

GTA - Constanta

GTA - Constanta Team Forum
 
AcasaEvenimenteUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Recuperare forum

In jos 
AutorMesaj
OctavScutariu
GTA - Constanta Team / Admin
GTA - Constanta Team / Admin
OctavScutariu


masculin
Numarul mesajelor : 1157
Varsta : 33
Localizare : Targu-Neamt / Cluj-Napoca
Joburi/Distractii : ARRK, fotbal, console, pc,...
Stare de spirit : Optimist
Data de inscriere : 09/09/2008

Recuperare forum Empty
MesajSubiect: Recuperare forum   Recuperare forum Icon_minitimeMar 14 Iul 2009 - 11:56

Am discutat foarte mult cu cei de la forumhit si echipa lor tehnica, si m-am convins ca sunt niste incompetenti, habar nu au nimic. Asa ca m-am hotarat sa refac forumul din nou, si sper ca pe viitor sa fie recuperate mesajele si ce s-a mai pierdut.

AndrY mi-a zis ca kiz0r se jura ca i-a fost sparta parola. Prostii. M-am uitat pe loguri si peste tot unde s-a putut si nu apare nimic grav. Doar ca de pe userul lui kiz0r cu admin s-a sters. Oricum el si loco sunt out din team. Si o sa ma jur si eu cu cate o pula in gura fiecaruia.

Atat am avut de zis. Daca am omis ceva, o sa dau un edit.
Sus In jos
http://www.octav90st2.wordpress.com
 
Recuperare forum
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Forum privat
» Rangurile acestui forum
» sugestie forum
» Asta Mai E Forum Sau Bar De Negri
» Faceti reclama la forum

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
GTA - Constanta :: Important :: Anunturi administrative-
Mergi direct la: